Продава се Къща в Варна, Аспарухово – 192 кв.м за 756 €/кв.м

  • 145,000€
  • 755€/m²
Област Варна, гр. Варна, Аспарухово
Продава се Къща в Варна, Аспарухово - 192 кв.м за 756 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в Варна, Аспарухово - 192 кв.м за 756 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в Варна, Аспарухово - 192 кв.м за 756 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Къща в Варна, Аспарухово - 192 кв.м за 756 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Къща в Варна, Аспарухово - 192 кв.м за 756 €/кв.м - Снимка #8
  • House
  • Property Type
  • 192
  • sqm
  • 1999
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Аспарухово
  • 145,000€
  • 755€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 192
  • sqm
  • 1999
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти Титан Пропъртис предлага на Вашето внимание Къща за продажба в кв. Аспарухово.

Намира се в близост до хранителни магазини, детска градина, училище и зони за спорт и отдих.

Имотът разполага с площ от 192 кв.м., разгънати в следното разпределение: три етажа всеки от които си има санитарен възел, Кухня и Хол/Спалня.Етаж 1: Коридор – Баня + Тоалетна – Килер – Хол/Спалня – Кухня (Под кота 0) Етаж 2: Кухня – Баня + Тоалетна + Хол/ Спалня Етаж 3: Коридор – Кухня – Баня + Тоалетна – Хол/Спалня

Имота е за ремонт!

Агенцията разполага с множество оферти в и извън района. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2095161

Агенцията съдейства за банково кредитиране с всички водещи банки в страната при най-добри условия!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 145,000€
  • Size: 192 кв.м
  • Земя: 1 кв.м
  • Building Year: 1999
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 3
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: Finished
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Аспарухово