Продава се Къща в Варна, Автогара – 40 кв.м за 294 €/кв.м

  • 11,730€
  • 293€/m²
Област Варна, гр. Варна, Автогара
  • House
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 1956
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Автогара
  • 11,730€
  • 293€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 40
  • sqm
  • 1956
  • Building Year

Description

Продавам дворно място в село Остров обл. Враца.В двора който с площ от 1700кв.м се намират две постойки които са за ремонт.Актуални партиди за ток и вода. Селището е сдобра инфраструктура детска градина, основно училище бензиностанция и магазини.Селото е част от маршрута Дунав Ултра. Селото се намира на брега на река Дунав, има пристанище и плажна ивица което го прави привлекателно за туризъм и риболов..От няколко годинини се заселват граждани от Англия.Продава се от един собственик и не се дава на изплащане, цената подлежи на лек коментар.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 11,730€
  • Size: 40 кв.м
  • Земя: 1700 кв.м
  • Building Year: 1956
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Автогара