Продава се Къща в Варна, Център – 96 кв.м за 469 €/кв.м

  • 45,000€
  • 469€/m²
Област Варна, гр. Варна, Център
  • House
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Център
  • 45,000€
  • 469€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 96
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Парцел в Бенковски Варна.

560кв.,ток,вода.На главен асфалтиран път,Добър достъп,ъглов.С изготвена виза за строеж.Може да се продаде с новопостроена къща ,Също и на разрочено плащане.

На само 15 км от Варна,

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 45,000€
  • Size: 96 кв.м
  • Земя: 560 кв.м
  • Building Year: 2025
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: В строеж
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Център