Продава се Къща в Варна, Изгрев – 205 кв.м за 1586 €/кв.м

  • 325,000€
  • 1,585€/m²
Област Варна, гр. Варна, Изгрев
Продава се Къща в Варна, Изгрев - 205 кв.м за 1586 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в Варна, Изгрев - 205 кв.м за 1586 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Къща в Варна, Изгрев - 205 кв.м за 1586 €/кв.м - Снимка #6
  • House
  • Property Type
  • 205
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Изгрев
  • 325,000€
  • 1,585€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 205
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

дмирал Риъл Естейт има удоволствието да Ви представи самостоятелна къща с двор, разположена в елитен комплекс от 7 къщи в кв. Изгрев, Варна. Всяка от къщите разполага със собствен озеленен двор и се предлага с 2 паркоместа, включени в цената. Разпределение на имота: Първи етаж: Просторен коридор; Баня с тоалетна; Килер/складово помещение; Светъл дневен тракт с кухненски бокс и излаз към веранда. Втори етаж: Коридор; Баня с тоалетна; Килер; Родителска спалня със собствена баня с тоалетна; Две детски спални; Две тераси с панорамна гледка. Трети етаж: Спалня с баня и тоалетна; Просторна тераса от 65 кв.м., подходяща за релакс, барбекю или зона за забавления. Предимства на имота: Тих и спокоен район, съчетаващ удобствата на града и спокойствието на природата; Отлично функционално разпределение, подходящо за семейства; Част от комплекс с ограничен достъп и висока степен на сигурност. Номер на обявата 228122 . Телефон за връзка Николай Димитров 08*********73 Вашият дом Ви очаква!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 325,000€
  • Size: 205 кв.м
  • Земя: 400 кв.м
  • Building Year: 2026
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 3
  • Heating: Electricity
  • Building Condition: В строеж
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Изгрев
  • Country Bulgaria

0 Review

Sort by: