Продава се Къща в Варна, м-т Траката – 240 кв.м за 1313 €/кв.м

  • 315,000€
  • 1,313€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
Продава се Къща в Варна, м-т Траката - 240 кв.м за 1313 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в Варна, м-т Траката - 240 кв.м за 1313 €/кв.м - Снимка #5
  • House
  • Property Type
  • 240
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • 315,000€
  • 1,313€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 240
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

ПЕРФЕКТНА ГРАДСКА КЪЩА!!! ВСИЧКИ КОМУНИКАЦИИ !!! АСФАЛТОВ ДОСТЪП!!!

Предлагаме ви новострояща се триетажна къща с модерна визия в местност Горна Трака, гр. Варна. Къщата е с РЗП 240 кв.м., състояща се от три етажа с прекрасен собствен двор с площ от 380 кв.м. и две паркоместа. Разпределението е както следва:

– Първият етаж се състои от дневен просторен тракт с кухненска част 44 кв.м., баня с тоалетна, килер и стълбище.

– Втори етаж: спалня /20кв.м./ с баня-тоалетна и дрешник, втора спалня /12 кв.м./ с дрешник, трета спалня /17 кв.м./, баня с тоалетна, тераса.

– Трети етаж: кабинет и спалня с баня-тоалетна, голяма панорамна тераса /36 кв.м./.

Изложението на къщата е изток/запад/юг. Налични са електричество, вода и канализация в имота.

Къщата е част от комплекс от редови къщи пред Акт 14 с високо качество на вложените материали. Очаквано въвеждане в експлоатация до началото на 2026 г. Имота разполага с всички комуникации: ток, вода и канализация, както и перфектен достъп с близост до спирка на градски транспорт. Изложението е изток/запад/юг. Възможност за разсрочено плащане. За контакти и огледи: Павел Павлов – 08*******03

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 315,000€
  • Size: 240 кв.м
  • Земя: 380 кв.м
  • Building Year: 2015
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 3
  • Heating: Electricity