Продава се Къща в Велико Търново, Акация – 100 кв.м за 174 €/кв.м

  • 17,340€
  • 173€/m²
Област Велико Търново, гр. Велико Търново, Акация
  • House
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1969
  • Building Year
For sale Agency
Област Велико Търново, гр. Велико Търново, Акация
  • 17,340€
  • 173€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1969
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти ”ДАНИ КОНСУЛТ” предлага на своите клиенти за продажба двуетажна къща /гредоред/ в с. Нова Върбовка, което се намира на около 50 кв. от гр. Велико Търново и на 20 км от общинския гр. Стражица.

Имотът е с РЗП от около 100 кв.м и има следното разпределение: първи етаж – коридор, кухня, стая, баня и тоалетна. До вторият етаж се стига посредством външни стълби, където са поместени коридор, три стаи и килер. Подовата настилка е дървено дюшеме, дограмата също е дървена, покривът е ревизиран, без течове. Сградата се нуждае от ремонт и осъвремняване. Дворът е 1870 кв.м, ограден, добре поддържан, облагороден с плодни дръвчета, лози и цветя, в него са поместени стопанска постройка и щерня. Достъпът до имота е по асфалтов път, с действащи партиди за ток и вода.

Селото е тихо и спокойно, в близост до него има войнишка могила на падналите руски воини в Освободителната война.

Това наше предложение може да се окаже подходящо за Вашият нов дом или Вашата вила за отдих.

Брокер на офертата: Димитринка Стоянова

Техническа и юридическа обезпеченост на всички сделки! Безплатно съдействие за банков кредит!

Горепосочените снимки и информация са предоставени и одобрени от собственика, същите са публикувани с неговото съгласие!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 17,340€
  • Size: 100 кв.м
  • Земя: 1870 кв.м
  • Building Year: 1969
  • Property Type: House