Продава се Къща в Ямбол, Промишлена зона – 30 кв.м за 834 €/кв.м

  • 25,000€
  • 833€/m²
Област Ямбол, гр. Ямбол, Промишлена зона
Продава се Къща в Ямбол, Промишлена зона - 30 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Къща в Ямбол, Промишлена зона - 30 кв.м за 834 €/кв.м - Снимка #5
  • House
  • Property Type
  • 30
  • sqm
  • 1999
  • Building Year
For sale Private
Област Ямбол, гр. Ямбол, Промишлена зона
  • 25,000€
  • 833€/m²

Накратко за имота

  • House
  • Property Type
  • 30
  • sqm
  • 1999
  • Building Year

Description

Продавам дворно място 1 декар на Курткая с китна вила в него. Има ток и вода.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 25,000€
  • Size: 30 кв.м
  • Земя: 1000 кв.м
  • Building Year: 1999
  • Property Type: House
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Печка, камина
  • Building Condition: Finished
  • City Ямбол
  • Region Област Ямбол
  • Квартал Промишлена зона