Продава се Мезонет в Търговище, Боровец – 138 кв.м за 787 €/кв.м

  • 108,630€
  • 787€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Боровец
Продава се Мезонет в Търговище, Боровец - 138 кв.м за 787 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Мезонет в Търговище, Боровец - 138 кв.м за 787 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Мезонет в Търговище, Боровец - 138 кв.м за 787 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Мезонет в Търговище, Боровец - 138 кв.м за 787 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 138
  • sqm
  • 2002
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Боровец
  • 108,630€
  • 787€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 138
  • sqm
  • 2002
  • Building Year

Description

Представяме Ви , тухлен мезонет;

находящ се в кв.”Боровец”, гр. Търговище.;

ЗП 138 кв.м.;

на 5-ти последен жилищен етаж без асансьор;

Изложение: югоизток;

Разполага с:

1-ви етаж:

входно антре;

всекидневна с кухненски бокс и с излаз на балкон;

WC и баня;

2-ри етаж:

коридор;

голяма спалня;

детска стая с излаз на балкон;

перално помещение;

изба 3 кв.м;

Сградата е строена 2002 г. Поставени са интериорни врати, PVC дограма, подовата настилка е ламинат и теракот, отоплява се на ток. Продава се с цялото обзавеждане и оборудване:

бойлер;

3 бр. климатици;

3 бр. конвектори;

пералня;

сушилня;

миална машина;

фурна;

вградени котлони;

хладилник;

Намира се в тих и спокоен квартал в близост до боровата гора, хранителен магазин, фитнес зала, детски кът, училище и детска градина.

Има възможност за закупуване на гараж 21 кв.м. в същата сграда.

Код на офертата: 057

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 108,630€
  • Size: 138 кв.м
  • Building Year: 2002
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5