Продава се Мезонет в Търговище, Център – 140 кв.м за 693 €/кв.м

  • 96,900€
  • 692€/m²
Област Търговище, гр. Търговище, Център
Продава се Мезонет в Търговище, Център - 140 кв.м за 693 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Мезонет в Търговище, Център - 140 кв.м за 693 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Мезонет в Търговище, Център - 140 кв.м за 693 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Мезонет в Търговище, Център - 140 кв.м за 693 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Мезонет в Търговище, Център - 140 кв.м за 693 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Мезонет в Търговище, Център - 140 кв.м за 693 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 140
  • sqm
  • 2003
  • Building Year
For sale Agency
Област Търговище, гр. Търговище, Център
  • 96,900€
  • 692€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 140
  • sqm
  • 2003
  • Building Year

Description

МЕЗОНЕТ , НАПЪЛНО ОБЗАВЕДЕН И ГОТОВ ЗА ЖИВЕЕНЕ

Предлагаме за продажба просторен и стилно обзаведен мезонет с площ от 140 кв.м, разположен на пети етаж в тухлена сграда в търсения ,район Боровец. Жилището се отличава с функционално разпределение и светли помещения с три изложения – юг, запад и север.

Разпределение:

Първо ниво: входно антре, баня с тоалетна и душ кабина, просторен дневен тракт с кухненска част и тераса.

Второ ниво: коридор, мокро помещение, детска спалня с излаз на голяма южна тераса, родителска спалня.

Изцяло обзаведен – готов за нанасяне

Цена 190 000лв.

Жилището предлага уют и комфорт подходящо е за семейства, търсещи простор и функционалност .

За повече информация и оглед:

Телефон: 08*******50 Н.Хюсеинова

08*******50 Н.Мустафова

Офис Гр. Търговище Ул. Христо Ботев 23

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 96,900€
  • Size: 140 кв.м
  • Building Year: 2003
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 5-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: ТЕЦ
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Търговище
  • Region Област Търговище