Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада – 114 кв.м за 1229 €/кв.м

  • 140,000€
  • 1,228€/m²
Област Благоевград, гр. Благоевград, Грамада
Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Многостаен апартамент в Благоевград, Грамада - 114 кв.м за 1229 €/кв.м - Снимка #11
  • Apartment
  • Property Type
  • 114
  • sqm
  • 1979
  • Building Year
For sale Agency
Област Благоевград, гр. Благоевград, Грамада
  • 140,000€
  • 1,228€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 114
  • sqm
  • 1979
  • Building Year

Description

Имоти Сердика 1 предлага на Вашето внимание многостаен апартамент в кв. Грамада, гр. Благоевград. Имотът е с площ от 114кв.м. и има следното разпределение – входно антре, 2 спални с изход на тераса, кухня с изход на тераса, хол с изход на тераса, детска стая, баня и отделно тоалетна. Към имота в цената са включени и място за паркиране, таванско помещение и мазе. Хола и 2те спални са с югозападно изложение, детската стая и кухнята са с източно изложение. Жилището се продава полуобзаведено и разполага с невероятна гледка. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Предлагаме безплатно съдействие за отпускане на ипотечни и потребителски кредити. Преференциални условия! Още актуални оферти за наеми и продажби може да намерите в нашия сайт: www.serdika1.bg. ID:34813

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 140,000€
  • Size: 114 кв.м
  • Rooms: 5+
  • Building Year: 1979
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4