Продава се Многостаен апартамент в Бяла – 186 кв.м за 1000 €/кв.м

  • 186,000€
  • 1,000€/m²
Област Варна, гр. Бяла
Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #16 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #17 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #18 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #19 Продава се Многостаен апартамент в Бяла - 186 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #20
  • Apartment
  • Property Type
  • 186
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Private
Област Варна, гр. Бяла
  • 186,000€
  • 1,000€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 186
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Продавам най-добрия апартамент в комплекс Byala Beach Resort – 186 кв.м, първа линия, фронтална морска панорама!

Локация: гр. Бяла, обл. Варна – първа линия, директен достъп до плажа

Площ: 186 кв.м, реални и ефективно използвани

Разпределение:

-3 отделни, просторни спални

-2 бани с тоалетни

-2 големи тераси с директна гледка към морето

Изгревът те буди от всяка стая – апартамента е с югоизточно изложение

Оборудване:

– 4 климатика

– напълно оборудвана кухня: печка, хладилник, аспиратор, шкафове

всичко необходимо – готов за директна експлоатация или отдаване под наем

Състояние: поддържан, без нужда от ремонт

Комплекс: с басейн

Това е най-добрият апартамент в целия комплекс – краен, тих, с ненарушим изглед и истинска морска атмосфера.

Продава се от собственик. Без посредници. За повече снимки или оглед позвънете на посочения телефон.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 186,000€
  • Size: 186 кв.м
  • Rooms: 5+
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 4
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Бяла
  • Region Област Варна