Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик – 134 кв.м за 1000 €/кв.м

  • 134,000€
  • 1,000€/m²
Област Добрич, гр. Добрич, Балик
Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Многостаен апартамент в Добрич, Балик - 134 кв.м за 1000 €/кв.м - Снимка #16
  • Apartment
  • Property Type
  • 134
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Добрич, гр. Добрич, Балик
  • 134,000€
  • 1,000€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 134
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Предлагаме цял етаж от нова завършена сграда с площ от 134кв.м, находяща се в кв. Балик в близост до Лагуната. Състои се от два самостоятелни апартамента. Намира се на втори етаж над магазини. В близост има големи магазини за хранителни стоки, училище, детска градина, спирка на градски транспорт. ГОТОВИ ДОКУМЕНТИ ЗА СДЕЛКА!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 134,000€
  • Size: 134 кв.м
  • Rooms: 5+
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 3