Продава се Многостаен апартамент в Несебър – 77 кв.м за 1007 €/кв.м

  • 77,500€
  • 1,006€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Многостаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1007 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Многостаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1007 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Многостаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1007 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 2017
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 77,500€
  • 1,006€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 2017
  • Building Year

Description

Компания Х представя на Вашето внимание Многостаен в Несебър.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Насладете се на комфорт и уют в този просторен апартамент с отлична локация, само на минути от красивите плажове и стария град. Със своите светли и просторни стаи, модерни удобства и стилен интериор, това е идеалното място за семейства, които търсят спокойствие и удобство. Не пропускайте шанс да се сдобиете с мечтания дом в сърцето на Несебър!

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Многостаен разполага с площ 77 кв.м. разпределена в следното функционално разпределение: 3 Спални и отделно хол с кухня и баня и тоалетна с една тераса.

СЪСТОЯНИЕ: Имота е напълно обзаведен с всичко необходимо за едно домакинство.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас и цитирайте кода към имота: 81672

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 77,500€
  • Size: 77 кв.м
  • Rooms: 5+