Продава се Многостаен апартамент в София, Център – 130 кв.м за 2193 €/кв.м

  • 285,000€
  • 2,192€/m²
Област София-град, гр. София, Център
Продава се Многостаен апартамент в София, Център - 130 кв.м за 2193 €/кв.м - Снимка #4
  • Apartment
  • Property Type
  • 130
  • sqm
  • 1940
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Център
  • 285,000€
  • 2,192€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 130
  • sqm
  • 1940
  • Building Year

Description

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ Ви представя за продажба просторен апартамент в центъра на София, в близост до пл.Македония, Немската гимназия, на метри от пл. Света Неделя и бул. Витоша.

*

Жилището се състои от вестибюлно помещение, три просторни стаи, кухня, баня, тоалетна, 2 балкона и коридор.Към него има таван и мазе.

Нуждае се от съвременен ремонт.

*

За повече информация и оглед: 08******11

Водещ брокер: Евелина Траянска

*

СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС! РАБОТИМ И В ПОЧИВНИТЕ ДНИ!

Предлагаме БЕЗПЛАТНО СЪДЕЙСТВИЕ за одобрение и получаване на ипотечен кредит за покупка на жилище при най-добри условия за Вас, чрез услугите на лицензиран кредитен консултант!

ПЕРФЕКТНО изработени и приключени документално имотни сделки!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 285,000€
  • Size: 130 кв.м
  • Rooms: 5+
  • Building Year: 1940
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4