Продава се Многостаен апартамент в Велинград – 132 кв.м за 796 €/кв.м

  • 105,000€
  • 795€/m²
Област Пазарджик, гр. Велинград
  • Apartment
  • Property Type
  • 132
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Пазарджик, гр. Велинград
  • 105,000€
  • 795€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 132
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

Предлагаме самостоятелен етаж от триетажна кооперация с площ от 132 кв.м. Към Имота има: гараж с извод на чиста вода и мръсен канал; прилежащо мазе и таван. Етажът се състои от коридор, три спални, кухня, всекидневна, баня, тоалетна и две тераси. Към Имота има използваемо дворно място.

Разполагаме с различни имоти, според Вашите нужди и предпочитания. Предлагаме юридически и консултантски услуги на нашите клиенти. Доверете се на професионализма на нашите служители и направете запитване към долупосочените телефони – ще получите професионален отговор на Вашите въпроси, най-актуална информация за пазара на имоти.

За повече информация заповядайте в офисите на фирмата:

-гр.Велинград, бул.Хан Аспарух 10, тел.: +35**********77

-гр. Велинград, ул. Винчо Горанов 6, партер, офис 2,тел.: +35**********99.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 105,000€
  • Size: 132 кв.м
  • Rooms: 5+
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 3