Продава се Офис в Пловдив, Кършияка – 30 кв.м за 2300 €/кв.м

  • 69,000€
  • 2,300€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • Офис
  • Property Type
  • 30
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Кършияка
  • 69,000€
  • 2,300€/m²

Накратко за имота

  • Офис
  • Property Type
  • 30
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

ПРЕДЛОЖЕНИЕ ОТ „DELUXE HOMES“

Имаме удоволствието да Ви представим нов офис ДО КЛЮЧ в кв. Кършияка.

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ИМОТА:

Просторно и функционално разпределение:

просторна зала

отделен санитарен възел

витрина към улица

ЛОКАЦИЯ:

– В непосредствена близост до спирки на градски транспорт, административни сгради и търговски обекти.

Доставяме резултатите, които сме обещали. Създаваме очаквания на клиентите си, които можем да посрещнем.

Инвестираме доверие, както в екипа си, така и в клиентите си.

”Deluxe Homes” предлага:

• Посредничество при покупка и продажба на недвижим имот.

• Сътрудничество за всякакъв вид кредитиране.

• Управление на имоти.

• Юридическо съдействие.

• Следпродажбени услуги.

• Безплатна консултация в наш офис.

• Работно време всеки ден от 08:00 до 21:00.

Не пропускайте възможността да разгледате този имот! Свържете се с нас за допълнителна информация и уговаряне на огледи!

КОД НА ОБЯВАТА: 143020

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 69,000€
  • Size: 30 кв.м
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Офис
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 6
  • Heating: Electricity
  • City Пловдив
  • Region Област Пловдив
  • Квартал Кършияка