Продава се Офис в София, Красно село – 85 кв.м за 1984 €/кв.м

  • 168,600€
  • 1,984€/m²
Област София-град, гр. София, Красно село
  • Офис
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Красно село
  • 168,600€
  • 1,984€/m²

Накратко за имота

  • Офис
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Компания `ЕКС` представя на Вашето внимание офис в ж.к. Красно село.

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: В близост до спирка на градски транспорт, училища, детски градини, магазини от всякакъв тип.

СТРОИТЕЛСТВО: Офисът е ситуиран на 2-ри етаж в сграда ново строителство с очакван акт 16 в края на 2025г.

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ: Имотът разполага с площ от 85 кв.м., разпределена в коридор, еднопространствено помещение с кухненска част, второ помещение, санитарен възел и тераса.

ОСОБЕНОСТИ: Подходящо за всякакъв вид търговска дейност или да се пригоди за живеене.

Заповядайте да Ви го покажем. Използвайки нашите услуги, Вие ще превърнете закупуването на новия си дом в едно приятно изживяване, ще получите персонален консултант, съдействие при кандидатстване за кредит от всички банки в България, интериорни дизайнери и екип, който да се погрижи за нужните документи по Вашата сделка. На Ваше разположение сме всеки ден, от понеделник до неделя от 09:00 до 20:00ч. Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще Ви спестим време и ще Ви запознаем с всички актуални имоти в България, отговарящи на Вашето търсене. Свържете се с нас на 08*********90 или на 08*********57 и цитирайте кода към имота: 959-28156.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 168,600€
  • Size: 85 кв.м
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Офис
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick