Продава се Офис в София, Кръстова вада – 151 кв.м за 1656 €/кв.м

  • 250,000€
  • 1,656€/m²
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
Продава се Офис в София, Кръстова вада - 151 кв.м за 1656 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Офис в София, Кръстова вада - 151 кв.м за 1656 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Офис в София, Кръстова вада - 151 кв.м за 1656 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Офис в София, Кръстова вада - 151 кв.м за 1656 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Офис в София, Кръстова вада - 151 кв.м за 1656 €/кв.м - Снимка #8
  • Офис
  • Property Type
  • 151
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област София-град, гр. София, Кръстова вада
  • 250,000€
  • 1,656€/m²

Накратко за имота

  • Офис
  • Property Type
  • 151
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Магазин (шоурум, офис) 151м2 в луксозна бизнес сграда с паркоместа и с лице на Околовръстен път в кв.Кръстова вада. Отлична локация!

Помешението е в отлично състояние. Намира се на първи етаж в бизнес сграда в локалното на Околовръстен път. Подходящо е за търговки и офисни дейности. На етажа се продават съседни магазини с различна квадратура и при интерес могат да се обединят.

Цената на магазина е 250000 евро без ДДС.

При интерес има възможност за закупуване или наемане на подземни или надземни паркоместа с подход от локалното на Околовръстния път със следните цени:

– за покупка на подземно паркомясто – 25000 евро без ДДС:

– за покупка на надземно паркомясто – 10000 евро без ДДС.

– за наем на подземно паркомясто – 75 евро без ДДС:

– за наем на надземно парко място – 60 евро без ДДС.

Сградата е въведена в експлоатация през 2011 г., отлично поддържана, с жива охрана, контрол на достъп, видеонаблюдение, централна климатизация и вентализация, два асансьора от северната и южната страна на сградата, както и техническа поддръжка. Изградена е по всички съвременни технологии и изисквания за офис сгради. Има топла връзка към подземния паркинг на сградата. В сградата се продават магазини и офиси с различни квадратури.

Един собственик, изрядни документи.

Отлична възможност за Вашия бизнес!

Ние ценим Вашето време и искаме да Ви спестим излишни грижи. Гарантираме прецизност, точност и коректност! Доверете ни се! Оферта 1866