Продава се Офис в Варна, Гръцка махала – 126 кв.м за 1743 €/кв.м

  • 219,500€
  • 1,742€/m²
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
Продава се Офис в Варна, Гръцка махала - 126 кв.м за 1743 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Офис в Варна, Гръцка махала - 126 кв.м за 1743 €/кв.м - Снимка #5
  • Офис
  • Property Type
  • 126
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Гръцка махала
  • 219,500€
  • 1,742€/m²

Накратко за имота

  • Офис
  • Property Type
  • 126
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Агенция Явлена предлага в продажба офис на две нива с площ от 125 кв.м. и лятна градина с площ от 12 кв.м.

Разпределение:

Ниво едно – партерно помещение с вход от улицата с площ от 61 м2, разпределено в два офиса, санитарно помещение и лятна градина с площ от 12 кв.м;

Второ ниво – светъл сутерен с площ от 65 кв.м, разпределен в два офиса и санитарно помещение.

Има излаз към голям вътрешен двор.

Имотът се намира в топ центъра на гр.Варна в близост до “Римски терми”.

Със своето разположение и функционално разпределение, офисът предоставя отлична възможност за адаптиране към различни офис или бизнес дейности.(http://www.yavlena.com/149892)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 219,500€
  • Size: 126 кв.м
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Офис
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 1-ви
  • Total Floors: 8
  • Heating: Локално
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Гръцка махала