Продава се Парцел в Дебелец – 6700 кв.м за 60 €/кв.м

  • 402,000€
  • 60€/m²
Област Велико Търново, гр. Дебелец
Продава се Парцел в Дебелец - 6700 кв.м за 60 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Парцел в Дебелец - 6700 кв.м за 60 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Парцел в Дебелец - 6700 кв.м за 60 €/кв.м - Снимка #6
  • Plot
  • Property Type
  • 6700
  • sqm
For sale Agency
Област Велико Търново, гр. Дебелец
  • 402,000€
  • 60€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 6700
  • sqm

Description

Агенция за недвижими имоти КОНСУЛТ ЕНД ПРОПЪРТИС Ви предлага промишлени парцели в гр. Дебелец. С разрешение за производствени и складови дейности. Площ от 6700 до 12000 кв. м.

Цена-по договаряне

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 402,000€
  • Size: 6700 кв.м