Продава се Парцел в Пловдив, Индустриална зона – Юг – 3941 кв.м за 120 €/кв.м

  • 472,920€
  • 120€/m²
Област Пловдив, гр. Пловдив, Индустриална зона - Юг
  • Plot
  • Property Type
  • 3941
  • sqm
For sale Agency
Област Пловдив, гр. Пловдив, Индустриална зона - Юг
  • 472,920€
  • 120€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 3941
  • sqm

Description

оферта 4815

Агенция за недвижими имоти “Роял Имоти” предлага за продажба парцел в град Пловдив, разположен в квартал Тракия. Имотът има следните характеристики:

Площ: 3941 кв.м.

Статут: незастроен имот за жилищни нужди

Местоположение: в близост до Околовръстното шосе

Този просторен парцел представлява отлична възможност за жилищно строителство в развиващ се район на Пловдив. Близостта до Околовръстното шосе осигурява удобен транспортен достъп.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 472,920€
  • Size: 3941 кв.м