Продава се Парцел в Разлог – 1500 кв.м за 74 €/кв.м

  • 110,000€
  • 73€/m²
Област Благоевград, гр. Разлог
  • Plot
  • Property Type
  • 1500
  • sqm
For sale Agency
Област Благоевград, гр. Разлог
  • 110,000€
  • 73€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 1500
  • sqm

Description

Bansko Estates представя на Вашето внимание урегулиран 1500 кв.м. парцел в град Разлог. Парцелът се намира на спокойно място в близост до градският стадион с панорамна гледка към града и Рила планина.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 110,000€
  • Size: 1500 кв.м