Продава се Парцел в с. Хераково, Област София-област – 767 кв.м за 94 €/кв.м

  • 72,098€
  • 94€/m²
Област София-област, с. Хераково
Продава се Парцел в с. Хераково, Област София-област - 767 кв.м за 94 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Парцел в с. Хераково, Област София-област - 767 кв.м за 94 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Парцел в с. Хераково, Област София-област - 767 кв.м за 94 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Парцел в с. Хераково, Област София-област - 767 кв.м за 94 €/кв.м - Снимка #7
  • Plot
  • Property Type
  • 767
  • sqm
For sale Agency
Област София-област, с. Хераково
  • 72,098€
  • 94€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 767
  • sqm

Description

Титан Пропъртис – офис бул. България има удоволствието да ви представи урегулиран поземлен имот в село Хераково, с площ 767 кв.м. Парцелът е в регулация и е отреден за жилищно строителство. Ток и вода има до имота. В района има къщи, в които се живее целогодишно. За повече информация или оглед на това и други предложения, моля, свържете се с нас на посочения телефон. Реф. номер: 2091927

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 72,098€
  • Size: 767 кв.м