Продава се Парцел в с. Кокаляне, Област София-град – 608 кв.м за 295 €/кв.м

  • 179,000€
  • 294€/m²
Област София-град, с. Кокаляне
  • Plot
  • Property Type
  • 608
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, с. Кокаляне
  • 179,000€
  • 294€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 608
  • sqm

Description

Хоумлайт предлага за продажба УПИ с площ от 608 кв.м., разположен в центъра на селото, с виза за проектиране. с. Кокаляне – само на 15 минути от центъра на гр. София, в подножието на Витоша, с отличен достъп и природа.

Имотът е равен, слънчев, просторен, с лице на асфалтов път и граничи с две улици, което осигурява отличен достъп и удобство при застрояване.

Разполага с партиди за ток и вода.

Подходящ е за изграждане на голяма къща с РЗП до 700 кв.м. или две по-малки къщи.

Показатели за застрояване:

Плътност: 40%

Кинт: 1.3

Кота корниз: 10 м

Не е дължи ДДС за имота.

за повече информация и огледи, този номер ще Ви е необходим – 6471.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 179,000€
  • Size: 608 кв.м