Продава се Парцел в с. Маринка, Област Бургас – 2881 кв.м за 51 €/кв.м

  • 145,000€
  • 50€/m²
Област Бургас, с. Маринка
  • Plot
  • Property Type
  • 2881
  • sqm
For sale Agency
Област Бургас, с. Маринка
  • 145,000€
  • 50€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 2881
  • sqm

Description

# 31043932Предлага се за продажба прекрасен парцел в регулация в с. Маринка, местност Край Село, Област Бургас.Цена: 145 000 евроНаселено място: с. МаринкаПлощ на парцела: 2881 кв. м.Плащане:2000 евро-депозит100% при подписване на нотариален акт за собственост.Предлага се за продажба парцел, намиращ се в С .Маринка, на разстояние 4 км от морето.Парцел с правилна правоъгълна форма . В съседните парцели са построени къщи.Прекрасно място, живописна природа, чист въздух.Морето е само на 4 км., а центърът на Бургас е на 15 км.Прекрасна инвестиция!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 145,000€
  • Size: 2881 кв.м