Продава се Парцел в с. Панчарево, Област София-град – 1114 кв.м за 131 €/кв.м

  • 145,000€
  • 130€/m²
Област София-град, с. Панчарево
  • Plot
  • Property Type
  • 1114
  • sqm
For sale Agency
Област София-град, с. Панчарево
  • 145,000€
  • 130€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 1114
  • sqm

Description

ЕРА Академика продава парцел, който се намира до регулация – от другата страна на пътя, на който парцелът има лице, парцелите са урегулирани и има построени множество къщи и вили.

Устройствената зона, в която се намира парцелът, е Сср – Земеделска зона с възможност за застрояване за неземеделски нужди.

Площта на имота е 1114 кв. м. и има лице на път 50 м. Изключително слънчев парцел с южно изложение, от който се открива красива гледка към комплекс “Панчарево Парк” и към планината.

Продава се и съседният парцел с идентични размери и цена, който е на същите собственици.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 145,000€
  • Size: 1114 кв.м