Продава се Парцел в с. Волуяк, Област София-град – 550 кв.м за 93 €/кв.м

  • 51,000€
  • 92€/m²
Област София-град, с. Волуяк
Продава се Парцел в с. Волуяк, Област София-град - 550 кв.м за 93 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Парцел в с. Волуяк, Област София-град - 550 кв.м за 93 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Парцел в с. Волуяк, Област София-град - 550 кв.м за 93 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Парцел в с. Волуяк, Област София-град - 550 кв.м за 93 €/кв.м - Снимка #7
  • Plot
  • Property Type
  • 550
  • sqm
For sale Private
Област София-град, с. Волуяк
  • 51,000€
  • 92€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 550
  • sqm

Description

Продава се УПИ 550 м² в с. Волуяк – местност „Гарата“ | 100000€

Продавам урегулиран поземлен имот (УПИ) с площ от 550 кв.м, разположен в село Волуяк, местност Гарата – тиха и перспективна зона, на минути от София, с отличен достъп до градски транспорт и инфраструктура.

Основна информация:

Площ: 550 кв.м – УПИ за жилищно строителство

Цена: 100000€

Статут: Урегулиран (в регулация)

Подходящ за еднофамилна къща или инвестиция

Бонус към имота:

Дарявам допълнителни 457 кв.м, представляващи улица към парцела. Купувачът може:

Да търси обезщетение от общината в бъдеще

Или да ги дарява доброволно при нужда от уличен достъп/узаконяване

Локация и предимства:

Само на 500 м от жп гара Волуяк – директен достъп до София

На 10 мин от центъра на София с автомобил

Близо до нови къщи, магазини и основни пътни артерии

Развиващ се район с растящ интерес за жилищно строителство

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 51,000€
  • Size: 550 кв.м