Продава се Парцел в Варна, м-т Боровец – юг – 1086 кв.м за 90 €/кв.м

  • 97,000€
  • 89€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Боровец - юг
Продава се Парцел в Варна, м-т Боровец - юг - 1086 кв.м за 90 €/кв.м - Снимка #4
  • Plot
  • Property Type
  • 1086
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Боровец - юг
  • 97,000€
  • 89€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 1086
  • sqm

Description

Агенция ЖИВЕНА продава парцел в регулация с площ 1086 кв.м в м-ст Боровец-юг, на 150 м от централен път, автобусна спирка и магазин за хранителни стоки. Имотът има вода с партида, а токът е на граница. Парцелът е равен, ограден, с лице на два пътя. Има ПУП и ПУР. Параметри на застрояване са: плътност – 20%, на 10 м височина. Подходящ за строеж на семейна къща. Имотът се намира в район с целогодишно живеещи съседи. Районът е в близост до кв. Галата и кв. Аспарухово. Разполага с постоянен и целогодишен градски транспорт. Агенция Живена извършва необходимите проверки на имота, който сте избрали, организира всички етапи на сделката до нейното финализиране. Оказваме съдействие за отпускане на банков кредит. Оферта № 6995

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 97,000€
  • Size: 1086 кв.м