Продава се Парцел в Варна, м-т Боровец – юг – 600 кв.м за 121 €/кв.м

  • 72,500€
  • 121€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Боровец - юг
Продава се Парцел в Варна, м-т Боровец - юг - 600 кв.м за 121 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Парцел в Варна, м-т Боровец - юг - 600 кв.м за 121 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Парцел в Варна, м-т Боровец - юг - 600 кв.м за 121 €/кв.м - Снимка #6
  • Plot
  • Property Type
  • 600
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Боровец - юг
  • 72,500€
  • 121€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 600
  • sqm

Description

Имоти Премиер предлага уникална възможност за закупуване на урегулиран парцел в м-т Боровец – юг, гр. Варна.

Парцелът е с площ от 650 кв.м. – идеален за изграждане на вашия мечтан дом или инвестиционен проект.

Параметри на имота:

– Форма, удобна за строителство

– Ток – налична партида

– Вода – налична партида

Лесен достъп – парцелът се намира на 450 метра от основния път, осигуряващ бърза връзка до гр. Варна и околните райони.

Боровец – юг е тих и спокоен квартал, предлагащ прекрасни възможности за отдих и почивка сред природата. Отличава се с добрата си комуникация с централната част на града и удобствата на градския транспорт.

Вашето бъдеще започва тук!

За повече информация и оглед на парцела, свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте кода на обявата.

Код на имота: 370215

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 72,500€
  • Size: 600 кв.м