Продава се Парцел в Варна, м-т Фичоза – 2887 кв.м за 60 €/кв.м

  • 173,220€
  • 60€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Фичоза
  • Plot
  • Property Type
  • 2887
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Фичоза
  • 173,220€
  • 60€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 2887
  • sqm

Description

Явлена предлага за продажба парцел на 300 метра от морето.

Панорамна гледка.

Граничи с ток и вода.

Лице към път 100 метра.

Вид територия Урбанизирана, НТП Ниско застрояване (до 10 m),

За повече информация,моля да се свържете на посочения номер.(http://www.yavlena.com/131197)

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 173,220€
  • Size: 2887 кв.м