Продава се Парцел в Варна, м-т Франга Дере – 1000 кв.м за 125 €/кв.м

  • 125,000€
  • 125€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Франга Дере
  • Plot
  • Property Type
  • 1000
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Франга Дере
  • 125,000€
  • 125€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 1000
  • sqm

Description

Агенция „Топ Дом“ предлага за продажба урегулиран поземлен имот с влязъл в сила подробен устройствен план (ПУП). Имотът попада в жилищна зона „ЖМ1“ с параметри на застрояване:

Плътност на застрояване: 30%

Коефициент на интензивност (Кинт): 1

Максимална височина/етажност: 10 м / 3 етажа

Разгъната застроена площ (РЗП): поне 1000 кв.м

Имотът разполага с изготвена партида за електрозахранване. Възможно е включване към битова канализация, която се намира на разстояние 50 метра от парцела.

Код на офертата: 67178

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 125,000€
  • Size: 1000 кв.м