Продава се Парцел в Варна, м-т Траката – 490 кв.м за 409 €/кв.м

  • 200,000€
  • 408€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • Plot
  • Property Type
  • 490
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • 200,000€
  • 408€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 490
  • sqm

Description

УНИКАЛЕН ПАРЦЕЛ НА УЛ. 8-ма С ПУП !!!

Предлагаме ви страхотен имот с отличен достъп – разположен на самата ул. 8-ма (Драган Данаилов). Парцела е уникален по това, че има само един реален съсед, понеже е разположен с лице на две улици, а от ляво граничи с гора! Имота разполага с влязъл в сила ПУП, а показателите за застрояване дават възможност за изграждане на прекрасна семейна къща с размери до 294кв.м. Безпроблемно включване към всички комуникации, намиращи се в съседство – ток, вода, канализация. В близост са разположени няколко магазина, ресторант, частно училище, а автобусната спирка е само на 8 минути от парцела! За повече информация – 08******07

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 200,000€
  • Size: 490 кв.м