Продава се Парцел в Варна, м-т Траката – 909 кв.м за 114 €/кв.м

  • 103,000€
  • 113€/m²
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • Plot
  • Property Type
  • 909
  • sqm
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, м-т Траката
  • 103,000€
  • 113€/m²

Накратко за имота

  • Plot
  • Property Type
  • 909
  • sqm

Description

Имоти Home Place Ви предлага поземлен имот в гр. Варна с отлична локация и потенциал за жилищно строителство.

Характеристики:

– Площ: 909 кв.м

– По ОУП имотът попада в урбанизирана територия

– Зона: Жм2 – жилищна зона за ниско застрояване (до 10 м)

– Ъглов имот – с лице на две улици по ПУП–ПУР

– Осигурен транспортен достъп

– Ток и вода в имота

– В близост до главния път Варна – Златни пясъци

Предимства:

– Отлична локация за жилищно строителство

– Инфраструктура и комуникации на място

– Подходящ за еднофамилна или малка жилищна сграда

За повече информация и оглед:

Код на обява: № 29768

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 103,000€
  • Size: 909 кв.м