Продава се Промишлена сграда в Аксаково – 220 кв.м за 682 €/кв.м

  • 150,000€
  • 682€/m²
Област Варна, гр. Аксаково
  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 220
  • sqm
  • 2011
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Аксаково
  • 150,000€
  • 682€/m²

Накратко за имота

  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 220
  • sqm
  • 2011
  • Building Year

Description

Имоти ПРЕМИЕР предлага за Продажба

**Промишлено помещение в град Аксаково, Варненска област**

Представяме ви изключителен промишлен имот за продажба в град Аксаково, разположен в непосредствена близост до град Варна. Това е една чудесна възможност за разширяване или стартиране на вашия бизнес на изключително комуникативно място.

**Дата на построяване:** 2011 г.

**Обща площ:** 220 кв.м

Имотът разполага с:

– Просторни производствени зали с високи тавани, подходящи за различни видове дейности.

– Офис пространство за административни нужди, обзаведено с всичко необходимо за ефективна работа.

– Складова площ за съхранение на материали и продукти, осигуряваща лесен достъп и добра логистика.

– Санитарни помещения оборудвани с всички необходими удобства.

– Паркинг зона за служители и посетители, осигуряваща удобство и лесен достъп.

Град Аксаково е известно със своята спокойна и уютна атмосфера, съчетана с отлична транспортна връзка към град Варна. Районът предлага прекрасни природни пейзажи и обстановка, която спомага за съчетаване на работния и личния живот.

Ако търсите имот, който съчетава функционалност, стратегическо местоположение и възможности за развитие, този промишлен обект е идеалният избор за вас! Не пропускайте възможността да инвестирате във вашето бъдеще. За повече информация позвънете на посочените телефони и цитирайте код на обявата 360832