Продава се Промишлена сграда в Казанлък – 148 кв.м за 663 €/кв.м

  • 98,124€
  • 663€/m²
Област Стара Загора, гр. Казанлък
  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 148
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Agency
Област Стара Загора, гр. Казанлък
  • 98,124€
  • 663€/m²

Накратко за имота

  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 148
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Имоти Казанлък SDN Estates LTD предлага за продажба халета, ново строителство, с площ от 148 кв.м. до 384 кв.м., находящи се в Промишлената зона на гр. Казанлък.

Цена: 1 300 лв./кв. м.

Агенцията съдейства за отпускане на банков кредит при преференциални условия.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 98,124€
  • Size: 148 кв.м
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Промишлена сграда
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 1
  • Heating: Без отопление
  • City Казанлък
  • Region Област Стара Загора