Продава се Промишлена сграда в Варна, Общината – 320 кв.м за 469 €/кв.м

  • 149,990€
  • 469€/m²
Област Варна, гр. Варна, Общината
Продава се Промишлена сграда в Варна, Общината - 320 кв.м за 469 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Промишлена сграда в Варна, Общината - 320 кв.м за 469 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Промишлена сграда в Варна, Общината - 320 кв.м за 469 €/кв.м - Снимка #6
  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 320
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Варна, гр. Варна, Общината
  • 149,990€
  • 469€/m²

Накратко за имота

  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 320
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

V&V property Ви предлага, къща на главен път.

Без комисионна.

Големи помещения за производствени цели, Хоспис, Автомобилен сервиз, Цех за дърводелски услуги, Старчески дом.

Застроената площ на имота е 320 кв.м.,

Разгърната площ на имота е 660 кв.м парцел от 2300 кв.м.

Имотът има нужда от ремонт.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 149,990€
  • Size: 320 кв.м
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Промишлена сграда
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Total Floors: 2
  • Heating: Electricity
  • City Варна
  • Region Област Варна
  • Квартал Общината