Продава се Промишлена сграда в Ветово – 1200 кв.м за 159 €/кв.м

  • 190,000€
  • 158€/m²
Област Русе, гр. Ветово
Продава се Промишлена сграда в Ветово - 1200 кв.м за 159 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Промишлена сграда в Ветово - 1200 кв.м за 159 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Промишлена сграда в Ветово - 1200 кв.м за 159 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Промишлена сграда в Ветово - 1200 кв.м за 159 €/кв.м - Снимка #7
  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 1200
  • sqm
  • 2016
  • Building Year
For sale Private
Област Русе, гр. Ветово
  • 190,000€
  • 158€/m²

Накратко за имота

  • Промишлена сграда
  • Property Type
  • 1200
  • sqm
  • 2016
  • Building Year

Description

Продавам промишлена Хале с сграда на 3етажа Има ток вода за повече информация на посочени телефон

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 190,000€
  • Size: 1200 кв.м
  • Building Year: 2016
  • Property Type: Промишлена сграда
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Total Floors: 3
  • Heating: Без отопление
  • City Ветово
  • Region Област Русе