Продава се Склад в Горна Оряховица – 213 кв.м за 705 €/кв.м

  • 150,000€
  • 704€/m²
Област Велико Търново, гр. Горна Оряховица
  • Склад
  • Property Type
  • 213
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Велико Търново, гр. Горна Оряховица
  • 150,000€
  • 704€/m²

Накратко за имота

  • Склад
  • Property Type
  • 213
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Склад за продажба в Горна Оряховица

705 евро/ кв.м.

Едноетажна масивна сграда с рампи и с вътрешен обособен офис.

212,50 кв.м.

400 кв.м. идеални части от дворното място.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 150,000€
  • Size: 213 кв.м
  • Building Year: 2000