Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Еленово 2 – 105 кв.м за 1003 €/кв.м

  • 105,260€
  • 1,002€/m²
Област Благоевград, гр. Благоевград, Еленово 2
  • Apartment
  • Property Type
  • 105
  • sqm
  • 2026
  • Building Year
For sale Agency
Област Благоевград, гр. Благоевград, Еленово 2
  • 105,260€
  • 1,002€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 105
  • sqm
  • 2026
  • Building Year

Description

Имоти Сердика 1 предлага тристаен – южен апартамент в новострояща се сграда в кв. Еленово 2, гр. Благоевград. Жилището е ситуирано на трети жилищен етаж от пет етажна сграда.  Разпределение – вход, коридор, баня със санитарен възел (линейни), две голени спални, две тераси, просторна и светла трапезария/хол и кухненски бокс. Площ 105.26м2. Срок за завършване 2026г. Сградата е газифицирана, разполага със асансьор. Проекта е с модерна и елегантна фасада, както и красиви общи части, както и материали от първо качество. Обособено е и функционално място – вътрешен двор. Сградата е с отлична локация в близост до заведения и търговски центрове, училище, градски транспорт. За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон за връзка. В случай, че не ви отговорим на момента, ще ви върнем обаждане при първа възможност. Предлагаме безплатно съдействие за отпускане на ипотечни и потребителски кредити. Преференциални условия! Още актуални оферти за наеми и продажби може да намерите в нашия сайт: www.serdika1.bg. ID:49266

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 105,260€
  • Size: 105 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2026
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Газ
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished