Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад – 85 кв.м за 1453 €/кв.м

  • 123,500€
  • 1,453€/m²
Област Благоевград, гр. Благоевград, Запад
Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад - 85 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад - 85 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад - 85 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад - 85 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад - 85 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Благоевград, Запад - 85 кв.м за 1453 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Private
Област Благоевград, гр. Благоевград, Запад
  • 123,500€
  • 1,453€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 85
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

3-СТАЕН АПАРТАМЕНТ ЗА ПРОДАЖБА – НОВО СТРОИТЕЛСТВО В КВ. ЗАПАД

Луксозен апартамент в новострояща се сграда, с отлична локация – в близост до Езиковата и Математическа гимназия, детска градина, Спортен интернат, автобусна спирка и LIDL. Подходящ както за семейно жилище, така и за инвестиция!

Локация: кв. Запад

Етаж: 2-ри

Площ: 85 кв.м. чиста застроена площ, Ведно с идеалните части от сградата.

Разпределение: Просторна дневна с кухненски бокс, две спални, баня и две тераси

Изложение: Западно – светъл и уютен апартамент с големи прозорци.

Сграда: Модерна нова сграда с асансьор и висококачествено строителство

Статус: В строеж – възможност за избор на интериор по Ваш вкус

Паркомясто: Опция за закупуване

Срок на въвеждане в експлоатация: Октомври 2025 г.

Живей модерно, удобно и спокойно в един от най-предпочитаните квартали на града!

Директно от собственик.

За повече информация и оглед:

Тел.: 08********95

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 123,500€
  • Size: 85 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 6