Продава се Тристаен апартамент в Ботевград – 160 кв.м за 957 €/кв.м

  • 153,000€
  • 956€/m²
Област София-област, гр. Ботевград
Продава се Тристаен апартамент в Ботевград - 160 кв.м за 957 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Ботевград - 160 кв.м за 957 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Ботевград - 160 кв.м за 957 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Ботевград - 160 кв.м за 957 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Ботевград - 160 кв.м за 957 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Ботевград - 160 кв.м за 957 €/кв.м - Снимка #9
  • Apartment
  • Property Type
  • 160
  • sqm
  • 1980
  • Building Year
For sale Private
Област София-област, гр. Ботевград
  • 153,000€
  • 956€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 160
  • sqm
  • 1980
  • Building Year

Description

Апартамента е напълно отремонтиран както външно така и вътрешно.Две спални кухня с трапезария хол таванска стая мазе стая след гаража и три тераси облицовани с терикот

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 153,000€
  • Size: 160 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1980
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 2-ри
  • Total Floors: 4
  • Heating: Печка, камина
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Ботевград
  • Region Област София-област