Продава се Тристаен апартамент в Царево – 112 кв.м за 1462 €/кв.м

  • 163,700€
  • 1,462€/m²
Област Бургас, гр. Царево
Продава се Тристаен апартамент в Царево - 112 кв.м за 1462 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Царево - 112 кв.м за 1462 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Царево - 112 кв.м за 1462 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 112
  • sqm
  • 2025
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Царево
  • 163,700€
  • 1,462€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 112
  • sqm
  • 2025
  • Building Year

Description

Ем Джи Естейт предлага за продажба тристаен апартамент с изключителна гледка към морския залив в град Царево.

Площ: 96 кв.м. плюс 16 кв.м. тераса

Етаж: 5-ти от 5 етажа

Апартаментът се състои от:

-Дневна с кухненски кът

-Две спални

-Баня с WC

-Голяма, слънчева тераса, обгръщаща целия апартамент.

Апартаментът се продава по БДС шпакловка и замазка, с монтирани ключове, контакти и входна врата.

Намира се в супер центъра на град Царево, в близост до магазини, заведения и пристана, което го прави идеален за целогодишно живеене или ваканционен имот.

Не пропускайте да се свържете с нас за повече информация и огледи!

**Можем да организираме оглед на имота в удобно за вас време, като за целта се свържете с нас на посочените телефони и цитирате този код: МП-1173440.

**Агенция Ем Джи Естейт е член на НСНИ и администратор на лични данни.

**Преди огледа се провежда среща в нашия офис, за да се запознаем с изискванията Ви и за да оформим документи съгласно ЗЗД и ЗМИП.

**По време на огледа се подписва Протокол за оглед.

**Предлагаме Ви и юридическо съдействие през целия процес на покупката – подготовка, подаване и получаване на всички необходими документи за сделката.

**Лицензиран кредитен консултант ще Ви съдейства при банково кредитиране.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 163,700€
  • Size: 112 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2025
  • Property Type: Apartment