Продава се Тристаен апартамент в Черноморец – 94 кв.м за 2118 €/кв.м

  • 199,000€
  • 2,117€/m²
Област Бургас, гр. Черноморец
Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Черноморец - 94 кв.м за 2118 €/кв.м - Снимка #13
  • Apartment
  • Property Type
  • 94
  • sqm
  • 2015
  • Building Year
For sale Private
Област Бургас, гр. Черноморец
  • 199,000€
  • 2,117€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 94
  • sqm
  • 2015
  • Building Year

Description

Продава се напълно обзаведен тристаен апартамент от собственик (94.25м2), партер, изложение: Изток-Юг. Състои се от коридор, 2 спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, мокро помещение, просторна всекидневна с кухня, тераса и парко място. Апартаментът е подходящ за целогодишно ползване.

Отопление: камина с въздуховоди; климатик от висок клас; конвекторни радиатори.

Намира се в затворен комплекст на брега на морето, до къмпинг „Черноморец“. Комплексът е разположен на 10 декара площ с ниска плътност на застрояване. Има директен достъп до скалите и малък див плаж. В комплекса има тенис на корт, спортна зала с тенис на маса, басейн, декоративно езерце. Комплексът е с режим на етажна собственост (в момента е 75лв/38.35€ месечна такса). Апартаментът разполага с отделни партиди ток и вода.

В цената влиза апартамента с всички мебели и електроудери, също както и дял от всички съоръжения в комплекса.

Цена – 199 000€

Тел. за връзка – 08******02

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 199,000€
  • Size: 94 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2015
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: Партер
  • Total Floors: 3
  • Heating: Печка, камина
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Черноморец
  • Region Област Бургас
  • Country Bulgaria