Продава се Тристаен апартамент в Габрово, Център – 75 кв.м за 1462 €/кв.м

  • 109,650€
  • 1,462€/m²
Област Габрово, гр. Габрово, Център
Продава се Тристаен апартамент в Габрово, Център - 75 кв.м за 1462 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Габрово, Център - 75 кв.м за 1462 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Габрово, Център - 75 кв.м за 1462 €/кв.м - Снимка #6
  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1990
  • Building Year
For sale Agency
Област Габрово, гр. Габрово, Център
  • 109,650€
  • 1,462€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 75
  • sqm
  • 1990
  • Building Year

Description

ГАРАНТ имоти предлага отличен, напълно ремонтиран апартамент в тухлена нискоетажна сграда на ул.”Стефан Караджа”.

Жилището е с площ 75 кв.м и впечатлява с функционално разпределение – всекидневна, кухненски бокс, две самостоятелни спални, баня с тоалетна и две тераси.

Апартаментът е след ремонт – шпакловани и боядисани стени и тавани, подменена дограма, нови интериорни и входна врата, както и изцяло ново кухненско обзавеждане. Нисък етаж, добро изложение. Прилежащи маза и таван.

Просторно, светло и готово за нанасяне жилище, подходящо както за живеене, така и за инвестиция.

Сграда с добре поддържани общи части, разположена в комуникативен район на крачки от автобусна спирка, магазини, автогара, училища, поликлиника и др.

Не пропускайте този имот, който съчетава качество, уют и удобство!

За оглед: Мария Матева – ГАРАНТ имоти 08********08

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 109,650€
  • Size: 75 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1990
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 3-ти
  • Total Floors: 4