Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба – 100 кв.м за 689 €/кв.м

  • 68,850€
  • 689€/m²
Област Хасково, гр. Хасково, Куба
Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Хасково, Куба - 100 кв.м за 689 €/кв.м - Снимка #10
  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1989
  • Building Year
For sale Agency
Област Хасково, гр. Хасково, Куба
  • 68,850€
  • 689€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 100
  • sqm
  • 1989
  • Building Year

Description

Ера Имоти – Хасково предлага за продажба светъл и просторен тристаен апартамент, разположен в кв. ,,Куба,,. Жилището е с площ от 100 кв.м и се намира на осми етаж в поддържан блок. Състои се от две спални, просторен хол, кухня с кухненски бокс, баня и тоалетна (отделни помещения), както и две големи тераси. Към имота има прилежащи таванско помещение и мазе. Апартаментът е с функционално разпределение и предлага отлична възможност за комфортно семейно обитаване.

Квартал куба е с много добра инфраструктура. В близост се намират: училища, детски градини, магазини за хранителни и битови стоки, паркове и др.

ЕРА Е РЕГИСТРИРАН КЪМ БНБ КРЕДИТЕН ПОСРЕДНИК И МОЖЕ ДА ПРЕДОСТАВИ НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНО НА СВОИТЕ КЛИЕНТИ АТРАКТИВНИ ОФЕРТИ ЗА КРЕДИТИ ОТ ВСЯКА БАНКА.

Оферта №6800890

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 68,850€
  • Size: 100 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1989
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 8-ми
  • Total Floors: 8