Продава се Тристаен апартамент в Казанлък – 101 кв.м за 1455 €/кв.м

  • 146,880€
  • 1,454€/m²
Област Стара Загора, гр. Казанлък
Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 101 кв.м за 1455 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 101 кв.м за 1455 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 101 кв.м за 1455 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Казанлък - 101 кв.м за 1455 €/кв.м - Снимка #7
  • Apartment
  • Property Type
  • 101
  • sqm
  • 2024
  • Building Year
For sale Private
Област Стара Загора, гр. Казанлък
  • 146,880€
  • 1,454€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 101
  • sqm
  • 2024
  • Building Year

Description

Собственик – Продавам 3 – стаен апартамент 101 кв.м , центъра , намира се до училище Антим , асансьор, етаж 4, изложение юг / запад . Просторна слънчева всекидневна юг /запад с тераса – споделена със стаята на юг , 2-те стаи са с тераси, баня с тоалетна , сервизно помещение, дресинг – в стая запад.

Плочки 60/60 бял мат-ректифицирани . 5 камерна външна дограма , газифициран, елегантни общи части .

Довършителни работи през 2025 – финна шпакловка, боя, баня, врати – по договаряне допълнително,

Акт 16 предстои

Гараж и парко място – възможно закопуване – отделно

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 146,880€
  • Size: 101 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2024
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Газ
  • Furniture: Not Furnitured
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Казанлък
  • Region Област Стара Загора