Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг – 89 кв.м за 1012 €/кв.м

  • 90,000€
  • 1,011€/m²
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #16 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #17 Продава се Тристаен апартамент в к.к. Слънчев бряг - 89 кв.м за 1012 €/кв.м - Снимка #18
  • Apartment
  • Property Type
  • 89
  • sqm
  • 2008
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, к.к. Слънчев бряг
  • 90,000€
  • 1,011€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 89
  • sqm
  • 2008
  • Building Year

Description

Предлагаме за продажба просторен тристаен апартамент в големия комплекс Royal Sun, разположен в южната част на курорта Слънчев бряг.

Royal Sun е голям жилищен комплекс от затворен тип, разположен в западната част на курорта Слънчев бряг.

Идеално местоположение. Разстоянието от комплекса до пясъчните плажове е 400 метра. На пешеходно разстояние се намира цялата необходима инфраструктура за отдих и ежедневие.

Апартаментът с две спални е с обща площ от 88,73 кв.м. Разпределението се състои от просторно входно антре, дневна с кухня и трапезария, две самостоятелни спални, две бани и красив кръгъл балкон. Жилището е разположено на 5-ия етаж в шестетажна сграда с асансьор. Оборудван е с мебели и електроуреди.

Територията на комплекса е голяма – 10 000 кв.м., оградена. Разполага с два големи плувни басейна, прекрасен ресторант, спа център, фитнес център, масажен кабинет, джакузи, солариум, детска площадка и анимация, търговски център, медицински център, супермаркет. Охрана през цялата година. Видео наблюдение. Паркинг.

Акт 16. Възможно е да се живее целогодишно. Възможност за отдаване под наем с помощта на управляващата компания на комплекса или самостоятелно.

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 90,000€
  • Size: 89 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2008
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick