Продава се Тристаен апартамент в Кюстендил, Бузлуджа – 71 кв.м за 1039 €/кв.м

  • 73,700€
  • 1,038€/m²
Област Кюстендил, гр. Кюстендил, Бузлуджа
Продава се Тристаен апартамент в Кюстендил, Бузлуджа - 71 кв.м за 1039 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Кюстендил, Бузлуджа - 71 кв.м за 1039 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Кюстендил, Бузлуджа - 71 кв.м за 1039 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Кюстендил, Бузлуджа - 71 кв.м за 1039 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Кюстендил, Бузлуджа - 71 кв.м за 1039 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 71
  • sqm
  • 1985
  • Building Year
For sale Agency
Област Кюстендил, гр. Кюстендил, Бузлуджа
  • 73,700€
  • 1,038€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 71
  • sqm
  • 1985
  • Building Year

Description

Продава се обзаведен двустаен, преустроен в тристаен апартамент в много добро състояние, над магазин ‘Фамилия’. Изградено локално парно на електрическо котле, климатици и др. подобрения. Изложение юг-запад, вътрешен с една западна тераса. Мазе към апартамента. Готов за ползване, продава се с мебелите и обзавеждането. Възможно договаряне!

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 73,700€
  • Size: 71 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 1985
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Панел
  • Floor: 7-ми
  • Total Floors: 8