Продава се Тристаен апартамент в Несебър – 73 кв.м за 1918 €/кв.м

  • 140,000€
  • 1,918€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 73 кв.м за 1918 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 73 кв.м за 1918 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 73 кв.м за 1918 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 73 кв.м за 1918 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 73 кв.м за 1918 €/кв.м - Снимка #8
  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2000
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 140,000€
  • 1,918€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 73
  • sqm
  • 2000
  • Building Year

Description

Агенция за недвижими имоти ’Perfe’ представя на Вашето внимание за продажба:

Тристаен апартамент разположен в жилищна сграда до провлака на гр. Несебър.

Строителство: Тухла, 2005 г.

Етаж 4 от 5.

Обща площ 73 кв.м.

Разпределение:

входно антре;

просторен светъл хол с трапезария и кухня;

две спални

баня със санитарен възел

две тераси, изцяло ремонтирани, с нови навеси, външни ролетни щори и частична гледка море;

 

Жилището е след основен ремонт, в перфектно състояние, с висок клас електроуреди.

Отопление: Климатици.

Избено помещение към имота.

Локация:

в непосредствена близост до училище, автобусна спирка, детска градина, поликлиника, на 200 метра от Южния плаж, на пешеходно разстояние до Стария град. 

Разполагаме с множество имоти, които не са обявени в публичното пространство.

За повече въпроси и записване на час за оглед, обадете се на тел.: +35*********40

Предлагаме кредитен консултант и юридическо обслужване

Съдействие при организиране на сделката и оформяне на документи

Преди оглед агенцията Ви запознава с ”Протокол за извършен оглед с клиент”

съгласно ЗЗП и ЗМИП.

Референтен номер на имота:33671

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 140,000€
  • Size: 73 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2000
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5