Продава се Тристаен апартамент в Несебър – 77 кв.м за 1558 €/кв.м

  • 119,900€
  • 1,557€/m²
Област Бургас, гр. Несебър
Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #4 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #5 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #6 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #7 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #8 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #9 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #10 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #11 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #12 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #13 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #14 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #15 Продава се Тристаен апартамент в Несебър - 77 кв.м за 1558 €/кв.м - Снимка #16
  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 2014
  • Building Year
For sale Agency
Област Бургас, гр. Несебър
  • 119,900€
  • 1,557€/m²

Накратко за имота

  • Apartment
  • Property Type
  • 77
  • sqm
  • 2014
  • Building Year

Description

Продава се добре поддържан апартамент с две спални.

Две туалетни (една преобрудвана под мокро помещение), топъл под, вградени електро уреди – съдомиялня, фурна, микровълнова, хладилник, индукционен котлон.

Всичко е в много добро състояние.

Комплексът е със затворена територия, има басейн, детска площадка, място за барбекю.

Етажна собственост.

Поддръжка е 541 евро на година.

Акт 16

Отделни партиди към ЕВН и ВиК

Details

Updated on January 1, 1970 at 12:00 am
  • Price: 119,900€
  • Size: 77 кв.м
  • Rooms: 3
  • Building Year: 2014
  • Property Type: Apartment
  • Operation: For sale

Extra Details

  • Building Material: Brick
  • Floor: 4-ти
  • Total Floors: 5
  • Heating: Electricity
  • Furniture: Обзаведен
  • Building Condition: Finished
  • Преход: Без преход
  • City Несебър
  • Region Област Бургас